Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám kolekci piktogramů

Má někdo z vás tip na obsáhlou kolekci piktogramů (či klipartů) zdarma použitelných? Tj. pod nějakou svobodnou licencí. Něco na způsob klipartů v MS Office, ale free.

Ideálně samozřejmě v jednotným stylu a vektorový, ale ani bitmapou nepohrdnu.

Pavel

dezerter

Já měl vždycky jen zkopčený kazety a ofocený obaly s textama. Poslední LP, co se ke mně tak dostalo, byla Blasfemia.
Slýchám je už celkem málo, ale rád. Když si vzpomenu, pustím si je.

Asi by se dalo vyhledat i něco novějšího. Sice jsem v ´96 slyšel od nějakého Poláka, že je "komercja polapila", ale stejně budou dobří.