Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pravidelné sekání PC u her

Dobrý den mám zakoupenou sestavu která obsahuje tyto komponenty:základní desku MB ASUS M3A78-EH, procesor AMD Athlon 64 X2 6000+, 2x Kingston 2GB DDR2 KIT (2x1GB)a graf. kartu VGA Sapphire Radeon HD 3870. Mám problem při hraní jákékoliv hry (např medal of honor:pacific assault) se mi začne na cca 5sekund hra sekat a po-té běží cca 5 sekund plynule a po-té se opět začne sekat děje se to u všech co jsem zkoušel. Grafická karta má při tom kolem 58-62 stup.Celsia a obě jádra také kolem 50stup Celsia. Nevim co s tím potřebuji poradit nebo jestly jej dovézt do servisu. Předem děkuji za radu.
Změna předmětu, původně: Pravidelné sekání PC u her!!!!!!! (anarchist)

Tak ako to popisujes to bude asi nejake prehrievanie, moze byt chipset apod. skus otvoreny kejs a nasmerovat dodatocny vetrak smerom na chipset apod.
Ak to nie je prehrievanim tak nainstalit aktualne ovladace, scanovat na viry, nahodit ciste Win+SP+ovladace, atd.