Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hladam si pracu - chcu zoznam projektov...

Zdravim,
ako externy zamestnanec v jednej firme som pracoval a uspesne dokoncil niekolko projektov (niektore uplne samostatne, ine timovo). Teraz by som si chcel podat ziadost na nove miesto ale vo firme mi povedali ze vsetko co som pre nich spravil je ich dielo (s tym mozem suhlasit) a ze ked niekde najdu zoznam tych veci ako moje referencie tak budem mat problem (tomu celkom neverim).

Maju pravdu a skutocne nemozem napisat:

Ako zamestnanec firmy XY som uplne samostatne pracoval na bla, bla, bla...

Dakujem vsetkym a reakciu, nemohol som vsak skor zareagovat.
V zasade som sa dozvedel som potreboval, ak mi nevyjde s inou pracou teraz tak sa mi to zide do buducna. V mojej zmluve je jeden bod co sa da vysvetlit rozne... ale nic konkretne na tuto temu tam nie je. Pre istotu sa bude drzat toho co napisal MM.