Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výchylky procesoru

Zdravim potřebuji poradit..... Procesor běží v klidu a najednou se využití CPU vyšplhá na 100% a poté jde zase v klidu-opakuje se to pravidelně. Zkoušel jsem už i dual core stabilizator ale nepomohlo mi to. Potřebuji poradit jediné co můžu anižby takto blbnul procesor je prohlížení stránek a přehrávání mp3. Předem děkuji za radu!

Vyuzivat CPU moze len nejaky proces (program, sluzba, ovladac, vir, spyware), takze hladaj tym smerom. V spravcovi procesov ti snad aj zobrazuje ze ktory proces tych 100% vyuziva.
P.S. alebo si tam nahod ciste Win a sleduj po instalacii coho to zacne.