Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chyba v načítání stránky

V poslední době se mi občas stává, že mám problém s načítáním stránky, a to jak při připojování internetového prohlížeče, tak i jiných webových stránek. Musím to i párkkrát opakovat. Nevím v čem je problém. Díky za čas.

Když jsem dal možnosti internetu, tak mi vyskočilo okn se zprávou: OPERACE BYLA ZRUŠENA Z DŮVODU OMEZENÍ PLATNÝCH PRO TENTO POČÍTAČ. OBRA´TTE SE NA SPRÁVCE SYSTÉMU. Tak nevím v čem je problém, když já jsem administrátor. Jak zrušit toto omezení? Jina já většinou používám mozillu. Ale i tak by mě to omezení zajímalo čím to je.

Takže proskenováno superantispyware, nod32, všechno čisté, takže zůstává zodpovědět ten problém s chybou v načítání stránky a proč mám omezení nastavení v možnostech IE, byť jak jsem již uvedl používám povětšině mozillu, ale zajímá mne kdo a proč mne omezuje.