Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vložení symbolu - v diskuzi

Ahoj,
potřebuju menší radu. Chci vložit v diskuzi symbol ♥ ale nejde mi to. A jestli ostatní nekecaj tak jim to jde. Mam noťas a mělo by to jít přes ALT+3 to sem zkoušel nefunguje. Vyčetl sem ve wordu že taky funguje 2665 a pak dát ALT+X to funguje ale jen ve wordu v diskuzi už nee:-( a kopírovat se mi to nějak nechce :i: Nevíte nějakej fígl :puff:
Změna předmětu, původně: Vložení symbolu (LaKr) (Kráťa)

ale já bych to nechtěl kopčit, ale normálně napsat přes to ALT+3 nebo 2665 a pak ALT+X ale nějak to nejde. Nebude to třeba nějak souviset se znakovou sadou nebo tak něco :?: všem to jde že daj v diskuzi ALT+3 a maj to tam ale mě to na noŤasu prostě nejde(numerickou klávesnici nemam tak si to musim přehodit na english)

Tak duležité je vědět jednu věc : ALT+FN+3 // Alt se mačká LEVEJ, FN se aktivuje nomerická klávesnice na Notebooku a 3ka se mačká na numerlogické klávesnici - TEDY VLASTNĚ PÍSMENKO "L" (vzávislosti na konkretni klávesnici), ktere slouzi jako cislo 3, pokud je pri tom smacknuto FN (ci aktivovana num. klavesnice natvrdo)