Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Outlook Express neodesílá poštu

Dobrý večer! Když chci odeslat poštu v tomto programu, začne mi vyskakovat okno "Zadejte své uživatelské jméno a heslo pro tento server". Okno nezmizí, ani když to zadám a poštu mi OE neodešle. Nevíte co s tím? Začalo to vyskakovat včera. Díky. :-(

Automatické nastavení MS Outlook Express

Pro snadnější nastavení poštovního programu MS Outlook Express jsme pro Vás připravili jeho automatickou konfiguraci. Automatické nastavení provedete následovně:

1. ujistěte se, že je program MS Outlook Express zavřený - nepoužívaný
2. klikněte na následující odkaz automatická konfigurace (nezabezpečená verze), automatická konfigurace (zabezpečená verze SSL)
3. vyberte možnost "otevřít soubor z aktuálního umístění
4. potvrdíte výzvu programu tlačítkem "ok" (3x)
5. překontrolujte správnost nastavených údajů v MS Outlook Express

S tim, ze tam budes mit odkazy na to aby jsi to mohl/a stahnout.

Podívej se, zda není na stránce tvého poskytovatele nějaký oznam o změně nastavení.
Pak zkontroluj nastavení SMTP a POP3 v Outlooku a taky, jestli máš zatrženo
"Server požaduje ověření totožnosti."
BTW, vymaž si kompletně temp soubory z Windows a internetového prohlížeče.