Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s patchem do hry Fifa 08

Mam větší problém s instalováním patche do hry Fifa 2008.
Nedávno jsem přeinstaloval pc,a předtím to normálně šlo,teď když ho chci nainstalovat tak to píše tuto chybu (viz. obrázek): http://img179.imageshack.us/my.php?image=beznzvuzv4 .jpg

Nevíte někdo co s tím?Všechno možný co mi ostatní poradili jsem už nainstalovat zkoušel ale pořád nic...

Předem dík

Když to předtím normálně šlo, tak klikni na Neodesílat zprávu o chybách,
zruš restartování při chybách, pohledej novější patch.
Taky je možné, že po přeinstalaci ti chybí něco v kompu, co tam předtím bylo.
Moc podrobností jsi zrovna neuvedl. Zkus nejnovější patch instalovat offline.

Čau

Prostě chci hrát ligu ve Fifě a každej řikla že si mám nainstalovat FrameWork ( nebo jak too je ) ale to mi pořád nejde ale jak jsi psal že to mám instalovat off tak mi to při instalaci Frameworku psalo že se niní můžete odpojit od Intrenetu a to se musí ?

Ale jinak PadPatcher mi jde IRC taky tak nvm co s tim je ale v ty chybe to píše něco o chybě IP nebo nějakej hardwere nemůže to bejt tím ?