Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskjárna Brother DCP-J105 - tiskne špatně

Máme tiskárnu Brother DCP-J105. Koupili jsme si nový ntb s win 10 a když z něj něco vytisknu vytiskne se to jako fotografie. A potřebovali bychom aby se tiskl jen text... Přes starý stolní pc s win 8 to tiskne normálně jen text a když vyjedu papír z tiskárny ohledně nastavení, vytiskne to taky jen text. Zkoušela sem stáhnout aplikaci Brother na tisk a skenování, bohužel z ní to taky vytiskne fotku. Nevím si rady co s tím, v nastavení v ntb mám nastavený normální papír, zkoušela sem dát i tenký papír.
Změna kategorie, původně: Notebooky (karel)

Vysvetli sem, ako poznáš, že je bežný ČB text fontov vytlačený vo foto kvalite? Si kúzelník alebo diabol.

Musíš si v nastaveniach tlačiarne zafajknúť položku: Vytlačiť celý text čierny s rozlíšením 200 dpi, aby ti nežralo, "nepriprcávalo" do čierneho textu korekčnú sivú, tj.zmes farieb aj z farebného toneru.