Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bwplayer "Virus

Neviem ,kde som tú koleru chytil.Nechodím po nemorálnych stránkach, Skúšal som adwcleaner aj našiel niečo ,ale stále to pokračuje, malwarebytes ten mi na kompe blbne. Doporučovaný je wipersoft,ale ten je platený.Niečo free poprípade nejaké rady .Bwplayer je vírus ,ktorý mám v google chrome ,vyskakovacie okná ,samovoľné načítavanie stránok,vďaka za rady.

Nepomohlo nuda, čo sa týka manuálneho odstránenia v hosts nič nemám ani v rozšírení prehliadačov nič nefiguruje.Tie registre no neviem treba tam vymazať celý register run? Nepomôže preinštalovanie chromáka?

... Skúšal som adwcleaner ...

I v nouzovém režimu Windows?

... malwarebytes ten mi na kompe blbne...

Jak konkrétně? Jeho spuštění z nouzového režimu nepomůže?

Poku opravdu nic z výše uvedených rad nezabere, můžeš zkusit stáhnout nějaké bootovací antivirové CD (nabízejí jej ke stažení téměř všichni výrobci antivirů), vytvořit bootovací CD/Flash, nabootovat z něj a vyčistit "mrtvý systém" - má to tu výhodu, že pokud má breberka nějaký aktivní chránidlo, tímto to obejdeš.

Malwarebytes mrzne proste sa to divno chová stiahol som najnovšiu free verziu takže toto nie.Všetky tie doporučované programy som skúšal aj v safe mode.Tak,ako som písal adwcleaner aj niečo našiel dokonca aj doporučovaný RougeKiller tiež našiel asi 7 nejakých pop súborov čo sa týka tých vyskakovacích okien,ale problém stále pretrváva. To botovacie cd nejaký typ?

obyčejná přeinstace chrobáka nepomůže, protože původní profil uživatele s nastavením obvykle zůstane.
adwcleaneru se prostě nepovedlo dešifrovat všechen adware, co sis natahal do chrome.

chrome://version a tam se podívat na "Profile Path"

https://365tipu.cz/2016/05/26/tip512-jak-najdu-kde-je-ulozen-profil-z-chrome-a-firefoxu/
čili ukončit chrobáka, přesunout uživatelský profil pryč, pak teprve chrome přeinstalovat - třeba z ie nebo stažením instalačky.

offline installer: https://www.google.com/chrome/?standalone=1
enterprise verze se instaluje normálně do program files: https://enterprise.google.com/intl/en_version/chrome/chrome-browser/

pochopitelně, vždyť jsi tam osobně vrátil adware doplněk co byl v tom adresáři! chápeš vůbec co děláš?

c:\users\ uživatel \appdata\local\google\chrome\user data\default\extensions

vůbec jsi neměl vracet podadresáře s extensions - právě tam je tvůj malware. nikde jsem nic takového nepsal.

ze starého profilu tě mohlo zajímat, ve kterém souboru se nachází stará přihlášení pro chrome.
chápeš rozdíl mezi konfiguračními či uživatelskými soubory chrome a mezi podadresáři (podsložkami) doplňků?
(jak je má chrome pojmenované nevím, nepoužívám to spyware svinstvo)

ale jen absolutní bfu by si vrátilo i kompletní zavirované staré doplňky do nové instalace, to je naprosto neskutečné.
takže znovu a začít u toho myslet.

Tak hodil si tam návod tak som myslel,že zavírená môže byť iná časť súborov.Toto som ozaj vôbec neriešil a nemám tucha aké súbory ponechať,aby som zachoval heslá a stánky.To,ale nebude vôbec problém,pohrám sa s tým a aj,keby som na to neprišiel.Vôbec sa nič nestane aj,keď to proste zmažem.Podstatné je ,že týmto to vyriešim a dúfam ,že to bude konečné riešenie,takže vďaka.