Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internetové připojení přes kabel.

Dost by se mi hodil na chalupě internet.
Byl by používán minimálně.
Většinou o víkendech, o dovolené.
Někdy v zimě i třeba 2 měsíce v kuse když mám pauzu v práci.
Koukal jsem na O2 a T mobile a na to že budu na netu pár dní mi připadá nabídka dost drahá.
Nějaký fígl na ně ať to dají levněji?

Pak tedy musíš volit nikoliv kabel, ale rádiový modem k notebooku a mít jedno spojení všude, kde právě jsi.
Nebo zkus nějakého místního poskytovatele, pokud je. Já mám na chalupě celoročně internet za 1500Kč.