Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PDF Creator - zrcadlově se mi obrátila pouze 1 stranka z celkových 140

Dobrý den. Když chci zrcadlově vytisknout dokument v Excellu, prevedu ho do PDF, v Postscript Options zvolím ,,Mirrored Output Yes´´, dam uložit a vytvoří se mi zrcadlově obrácený dokument. Zde se však vyskytl problém - zrcadlově se mi obrátila pouze 1 stranka z celkových 140. Jde to nastavit tak, aby se mi zrcadlově obrátily všechny stránky najednou? Nebo to musím každou stranku (z těch 140) obracet zvlášť? Děkuji za případné odpovědi.
Změna předmětu, původně: PDF Creator (LaKr) (Kráťa)

Jako dělat pre-press v Excelu, to už je vážně darda :-)

Jinak:

mně to funguje naprosto krásně (otestováno na 10 stránkách). Postup je následující:

1. vlez do tiskáren, rozklikni PDFcreator, zde vlez do Tiskárna - vlastnosti, karta "předvolby tisku".
2. Rozklepni Upřesnit, zde Možnosti dokumentu - Možnosti jazyka PostScript - Zrcadlený výstup přepni na ANO
3. odklepej 3x Ok a můžeš tiskat

Až nebudeš potřebovat dělat ofsetové podklady, tak to zase stejným postupem přepni zpět. ;-)