Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zakázání aplikacím přístup k internetu - android

Ahoj,

existuje nějaká apka na mobil, která zakáže vybraným aplikacím přístup k internetu?

Příklad:

Mám jednodenní balíček dat a potřebuji se rychle kouknout na jízdní řády.

Zapnu internet a začnou se stahovat emaily, facebook, atd... a data jsou fuč.

Potřebuji to rychle zakázat pro vybrané aplikace. Nechci to ručně klikat v nastavení systému (jestli to jde).

Někdy ale naopak chci aby se mi tohle stahovalo.

Potřeboval bych nastavit nějaký profil typu "jsem na datech, šetři je a povol internet jen prohližeči".

Nebo chci povolit třeba jen whatsapp.

Dík za rady.

Nejake firewally na Google Play existujou.

Ja pouzivam tenhle, ale je potreba k nemu root telefonu:

https://play.google.com/store/apps/details?id=dev.ukanth.ufirewall&hl=en_US

Pokud root na telefonu nemas, tak existujou firewally, ktere to obchazi tak, ze vytvori falesne VPN a vsechny data smeruji do nej a tam je filtruji. Jak je to spolehlive netusim, protoze jsem to nikdy nepouzil.

Naopak ten AFWall+ je spolehlivy, u me jsem nikdy nezaznamenal, ze by neco pres nej proslo, ale jak rikam, root telefonu je nutny.