Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet banka - výpisy z kreditky

Čau, mohli by jste mi poradit. Když pošlu peníze z účtu nebo něco platím přes účet, normálně se mi ve výpisu plateb ukáže kdy jsem kolik poslal. Když ale platím online kreditkou, tak se mi to ve výpisu neukáže. Nevíte jestli je to v jiné kategorii, nebo proč ? Jsem u Monety, díky

Nevím jak to maj u Money a jak to tam je. Já to mám v čekajících transakcích nebo už v provedených transakcích, mám tam vše, ať platbu kartu, jednorázový příkaz a pod. U Money se ty platby kartou nejspíš neukáží ve výpisu ale jak někdo psal v kolonce karty.