Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno černobílé filmy z uložta-kde je problém?

Zdravíčko,může mi někdo poradit? Nastal mi takový menší problém.

Zdravím,problém nastal dnes 21.03.2019 při stahování filmů z uložta.

Všimnul jsem si že at stáhnu jakýkoliv film z uložto.cz tak je vše černobílé.

Neví někdo kde může být problém?

Testováno na dvou prohlížečích: Mozilla Firefox 66.0

Microsoft Edge (aktuální verze)

Systém: WindoWs 10 Pro

akože borci vzali všechny filmy a reenkodovali je do černobílé verze? Nebo to dělají v reálném čase? Nebo si to připravili( to kodovaničko) půl roku dopředu, aby to stihli?

Dneska na protest jsem si vzal černý trenky.
..., ale bohužel jsem to večer nestihl a změnily barvu