Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Word text se zmenil ve formular ?

Zdravím,
mám problém - mám článek ve wordu a po zavřením a opětovném otevření nooteboku se mi tento text změnil v nějaký podívný formát, který nelze editovat, vypadá to jako jednotný vzorec a po dvojkliku na text se zobrazí tabulka nastavení textového pole formuláře... nevíte to lze vrátit zpět na normální text?

takto to vypadá - viz příloha

Děkuji za info!

Skončím s tím pomocí podmíněného formátování. Považuji se za docela zběhlého v psaní vzorců a automatizaci některých prací / analýz, ale vždy jsem ponížený všemi úžasnými věcmi, které můžete v rámci programu Excel udělat, o čem ani nevím, a chci se naučit, jak to udělat. co mohu, to je vše.

Já bych vybral vše (ctrl+A), hodil do schránky (ctrl+c), vlezl do textového editoru (PSPad, Notepad), tam vložil (ctrl+v), vybral vše, zkopíroval, vlezl do Wordu > nový dokument, vložil (vložil by se čistý nenaformátovaný text v odstavcích) a znovu naformátoval.