Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil mi blokuje číslo, které jsem blokoval na starém

Zdravím, mám takovou pitomou otázku.

Dřívě jsem používal Samsung S8+ na kterém jsem blokoval infolinku nejmenované banky (žádná třetí app, přímo blokování v androidu). Nedávno Samsung dostal bratr a já si pořídil Xiaomi Mi Mix 3 .. Z infolinky se mi ale nedokáží dovolat, ihned spadnou do "volané číslo je nedostupné". Na tomto telefonu ale číslo neblokuji.. Nepoužívám žádné třetí aplikace na blokování a v defaultní funkci blokování čísel v nastavení telefonu je 0 čísel.. Nenapadá někoho kde jinde by číslo mohlo být vedeno jako blokované, aby ho blokoval i nový telefon? Momentálně bych potřeboval, aby se mi z jejich čísla bylo možné dovolat, ale netuším co dělat.

Kdyby někdo vědět, budu moc rád za pomoc :)

Na synchronizaci kontaktů používám Xiaomi účet a Google účet.. V ani jednom jsem ale toto číslo v blokovaných nenašel.. Proto je mi to právě divné. Xiaomi účet je nový s telefonem.. Google účet jsem používal i na Samsungu, ale v blokovaných není a zkoušel jsem si číslo přidat i jako kontakt.. Je tam možnost číslo zablokovat, .. zkusil jsem číslo tedy zablokovat a znovu odblokovat, ale nedovolají se.

V aplikaci pro telefon/kontakt MIUI nemá nastavení blokovaných kontaktů (lze tam čísla blokovat) ale samotný seznam blokovaných je přímo v nastavení androidu, sekce pro blokované čísla/kontakty.. tam je 0 a černá listina od MIUI je neaktivní.
Ono číslo Equa bank infolinky jsem si přidal jako kontakt (je synchronizováno s Google accountem).. Je tam možnost ho blokovat (zablokované není), ale pro sychr jsem ho zablokoval a znovu odblokoval = nepomohlo.

V Google accountu jsem ale sekci pro blokované čísla nenašel (ať už v telefonu nebo na počítači).

Nevím kde víc hledat.. nechápu kde to může být ještě blokované, když jsem vyloužil i samotného operátora.