Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návštěvnost masivní

Chtěl bych docílit jedné miliardy (1.000.000.000) návštěvníků, je jedno jestli se bude jednat o "bezcennou" falešnou návštěvnost ale rád bych dosahnul tohoto legendárního čísla. Díky za tipy.:-)

Když umístíš na Youtube,Facebook,Twitter,Instagram a podobně výrazný nápis: Chcete vidět,jak vypadá největší blb na světě? s přesměrováním na svoji stránku s autoportrétem,tak se ti to třeba podaří.Musíš to napsat v nejpoužívanějších jazycích světa-čínštině,angličtině,španělštině,arabštině,hidžtině,bengálštině,portugalštině a ruštině.
Tak hodně zdaru.