Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aky lacnejsi notebook si vybrat ?

Chcem sa poradit.Stacil by mi takyto notebook na bezne prace s officom,prezeranim fotiek,sledovanim filmov a surfovanim po internete?
hp-530.html

To by ti ruka upadla, kdybys také (k tomu odkazu) napsal, že je to HP 530 FH524AA, aby lidi nemuseli klikat a načítat si další stránku, když jej třeba znají? (LaKr) (Kráťa)

Na bezne prace ktore si napisal stacia vsetky dnes predavane notebooky. Neexistuje notebook ktory by na to nestacil.
U notebooku sa vsima velkost (niekto chce velky display niekomu staci maly ptz je potom NB mensi a lahsi), hmotnost, vydrz na baterky, predinstaleny OS resp. dostupnost ovladacov na stranke vyrobcu pre OS ktory chces pouzivat (ak chces XP over si ze su na to ovladace pre XP aj pre zvukovku pre XP - to je casto problem), a kvalita (aby sa to po 5 preneseniach nerozsypalo, a rolu hra aj vybavovanie reklamacii, u HP by som sa nebal).
Tak si vyber.