Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje něco jako byly stránky www.spoluzaci.cz?

Chystá se setkání naší třídy ze základky po ... hodně letech. Asi bude dost problém kontaktovat všechny nebo aspoň většinu dosud žijících spolužáků.
Měli jsme třídu na Spolužácích, ale kde ty loňské sněhy jsou.
Nevíte někdo o nějakých podobných stránkách, kde bychom se mohli zdarma dát dohromady?
Napadá mne založit e-mailovou schránku a dát všem spolužákům co se nám je podaří najít adresu a heslo, ale zdá se mi to moc kostrbaté. A pochybuji, že bychom mezi sebou našli někoho, kdo by to uměl naprogramovat. Jsme již pánové a dámy dost v letech.

Bohatě stačí papír a tužka, na srazu ať laskavě všichni sepíší kontakty (email, mobil) na sebe a nepřítomné koho znají. Na konci srazu si ten seznam ofotí kdo chce. Stejně byste se všichni neshodli na jednodné elekntronické platformě výměny informací, nehledě, že ne všichni by drželi disciplinu "tam pravidelně chodit se podívat kdo tam co napsal".