Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmizlo polovic ikon

Dobrý deň,dnes ráno som zapol notebook klasicky zap.tlačitkom.Windows normálne nabehol,ale mi nenabehlo polovicu ikon na ploche,proste nie všetky ikony mám na ploche.Je tam len polovic ztých čo som tam mal.Notebook Lenovo G 500 20236 asi 6,7 rokov starý.Včera všetko ok,len dnes ráno vypol som ho-dolu vľavo klik na štart-vyp.Os je tam Windows 10 home 1809,typujem to na grafiku,alebo nejaký vírus(to vylučujem).Dík za rady

Nechcem zakrýknuť,ale asi som to vyriešil.Klikol som dolu na štart vo Windows 10 a tam je naposledy pridane,vyhladal som čo mi chýba na ploche a pridal som to na plochu,pretiahol som to myškou,pedržaním lavého tlačidla.Vypol som notebook cez Štart,chvilu počkal a znova zapol,všetky ikony nabehli.Nepodarilo sa mi tam dať Edge,ale to nevadí mám ho na paneli rýchle spustenie.