Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladač zobrazení AMD Driver přestal fungovat a byl obnoven

Čau tak se mi stal problém, že při hraní Cska mi to najednou celé tak divně crashlo a napsalo to tuto chybovou hlášku. Od té doby nejde zapnout žádná hra. Vždycky se chová divně, crashuje, problikává, černá obrazovka atd. Hledal jsem hodně na netu a vyzkoušel něco ale nic nepomohlo. Ovladače, které jsem měl byli 19.3.1 myslím. Tak jsem naistaloval nejnovější 19.3.3 a nepomohlo. Tak jsem šel na stránky a hodil tam 19.1.1 a stále stejný problém.
Prošel jsem hodně diskuzí i tady na poradně se stejným problémem, ale nic nepomohlo. Teploty jsou vždy v pohodě.

AMD B450 Gaming Plus
RX 580 Asrock Phantom Gaming D
Ryzen 5 1600x
SSD Samsung EVO 850 256GB
RAM 2x8GB DDR4 HyperX Fury 3200Mhz.

Fakt už nevím co stím... Je to na reklamaci? Karta je v záruce typuji ještě tak rok a půl.

1- Stahni a pouzij [DDC] na stahnuti zde : Display Driver Uninstaller
* Nasledovne oznac a zadej odinstalaci ovladacu AMD.
2- Bez do BIOS a :
a : dezaktivuj veskeré OC funkce, zadne XMP, pretaceni CPU nebo RAM, NB auto zadné tahani bandwitchu na 1GHZ.
b : proved clear CMOS

3- Odpoj PC od el. site
4- Vysun tu grafiku (na boku je bezpecnostni kolik/packa ten zamackni aby jsi grafiku bezpecne vysunul) a zpoj ji do PCIexpress 2 (ten slot pod tim).
5- Zapoj PC zpet do el proudu, a spust ho. Po spusteni Windows "nic neinstaluj" a nech Windows porvest aktializaci nového HW.
* Bude to trvat par sekund. Mezitim ti muze parkrat probliknou obrazovka, je to v poradku, nevsimej si toho.
6- Po nové instalaci znovu restartuj PC
7 - Spust nakou hru, projevuje stejny problém ?

TiP ~ Mas-li v PC jakykolik tunovaci nebo OC SW tak ho odinstaluj.
- V pripade ze se bude problém opakovat, zkus vytvorit druhého LOCAL uzivatele, pripoj se na jeho ciste vytvoreny ucet a zkus ty hry pustit tam, jestli bude prokazovat stejné artefakty.

Takze provedeno a vypada to takhle. První divná věc ktere jsem si všim je při zapínání počítače na téhle fotce. (Příloha)
Pak Windows najel bez problémů poté jsem spustil counterstrike. Jelo to asi na 40 FPS na Low (pravděpodobně způsobené procesorem). Změnil jsem nastaveni grafiky na větší a celý počítač zamrzl. Zkusi jsem to znovu A po chvíli hraní se csko hodilo do lišty (coz se delo i predtim ) a už neslo znovu spustit. Žádnou hlášku to nehodilo, ale to je asi tim, že tam není ta aplikace od AMD která to předtím říkala.

Asi to tak vypada :/ zkusil jsem tam hodit tu AMD apku, pri načítání mapy se to dvakrat nějak zaseklo a pak hodilo hlášku něco: due to unexpextet settings raden wattman has reset default settings (nedává ta věta smysl ale už si nepamatuju jak byla). Pak csko najelo, hrál jsem 30 sekund a zamrzlo to nadobro.