Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zdroj

Dobrý den,
zdroj mi v poslední době začal při zapnutí PC divně bzučí (taky je tam slyšet občas takový praskání) jako kdyby ventilátor zdroje se o něco třel, ale nic jsem tam neviděl. Je to hodně otravný zvuk. Tento zvuk vydrží tak 30 minut a pak se to trošku uklidňuje, ale za chvíli se to zase vrátí.
A kdybych si musel koupit nový, jaky byste mi doporučili. Moje pc sestava.
Základní deska gigabyte 970A DS3P
Procesor: AMD fx 6100
grafická karta: Gigabyte gtx 1050 2 GB
RAM: 2x4 GB ddr3

Ano jsem. Navíc s tím zdrojem mám více problémů. Např.: I když je pc celý den úplně vyplý, tak zdroj je teplej. Plus když zapnu nějakou hru, tak se pc do 5 minut vypne, pak nejde nastartovat, musim ho vytáhnout ze zásuvky a chvilku počkat.
Nyní mám Modecom 520W.
Jaký zdroj do 1000 Kč byste mi doporučil.
co například tento: https://www.alza.cz/silverstone-strider-essential-80plus-st50f-es230-500w-d5249928.htm
Děkuji za odpověď.