Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafické karty

Dobrý den,
Moc se neorientuji v grafických kartách tak bych měl dotaz
Které graf.karty dokážou rozjet nejnovější hry?
Zároveň nejsem boháč tak si nemohu dovolit graf karty které jsou opravdu nejnovější a stojí majlant
Jde mně hlavně o to aby rozjely aspoň hry z roku 2018
Kdyby mne mohl někdo doporučit nějaké takové graf karty budu rád
Předem děkuji

A čemu říkáš "rozjet"? Pro spuštění hry stačí téměř libovolná současný karta. Ale jakmile začneš mít požadavky na množství detailů nebo rozlišení, tak to už je jiná. A taky by bylo vhodné příklady konkrétních her, které hodláš hrát. Ne všechny hry jsou stejně náročné.
No a nakonec uveď, jakou máš sestavu. Výkonná grafická karta ti v jinak slabém počítači bude k ničemu.

Já si právě chci koupit už nový PC a potřebují vědět ten název graf.karty, která je dobrá, nechci si koupit PC s graf.kartou která mě nerozjede to co chci(vím že se dají dokoupit grad karty ale vyměnit to neumím) tak např aby mne rozjela: world od Warcraft s datadiskem Battle for azeroth,Zaklínač 2,Heroes od the storms,overwatch