Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Huawei P8 Lite - Kopírování fotek

Ahoj, prosím Vás, měl bych na Vás menší dotaz. Mám Huawei P8 Lite, formátoval jsem celý mobil i paměťovku. Když jsem ale kopíroval zpět fotky a videa, tak fotky se mi rozřadily dle data (např. skupina fotek dělaná v prosinci 2017 je shlukem u sebe v jedné "sekci"), ty jsou v pořádku, ale videa se takto nerozřadily...ty zůstaly v mobilu v jedné kupě u sebe, jak kdyby byly pořízeny v jeden den. Chtěl bych však, aby byly rozčleněny stejně jako fotky, dle data. Nevíte, jak na to, nějakej tip? Díky moc! :)

EDIT: zjistil jsem, že se mi u fotek rozházela všechna data a změnila se na den, kdy byla data do počítače kopírována. V počítači zůstalo, kdy byl soubor "změněn" (původní datum), ale datum "vytvoření" je zapsán jako datum, kdy byla videa kopírována. Potřeboval bych tedy změnil datum vytvoření na ten původní datum. Nevíte jak na to? Jakmile video nakopíruju do mobilu, automaticky se změní na dnešní datum.

Zde screeny:
- https://ibb.co/vQSdjRW (vlastnosti videa v disku na počítači (disk D))
- https://ibb.co/CbpMvLJ (vlastnosti videa v mobilu)

Díky! :)