Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnota pc + monitor

Cau, chci prodat moji pc sestavu + monitor, ale nevím jaká je jeho hodnota. Díky ta info Koupeno 12.3.2018
Intel Core i5-8600K
MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G
MB ASUS PRIME Z370-A, Z370
Zdroj SEASONIC Focus Plus (SSR-650PX), Platinum, 650W
RAM Kingston 2x8GB DDR4 3000MHz CL15 (HX430C15PB3K2/16) HyperX Predator
HDD Seagate BarraCuda 7200, 3,5" SATA III, 64MB - 2TB
SSD Samsung 960 EVO, 250GB, M.2 - 2280
COOLER Noctua NH-D14
CASE Fractal Design Define R5, bez zdroje, bílá
MON Asus ROG Swift PG258Q 24,5" FHD (1ms, HDMI, DP, USB, 240Hz, PIVOT, G

Jde o to i kdyby poznalo kolik za něj dostane teď,jak píšeš hore za sestavu těch 20 dostane v pohodě třeba na Aukru,ale ten monitor??? Ten bych si nechal třeba jako místo Tv i když Tn žádná sláva,ale lepší než ho teď prodat za pár šupů možná 5000Kč?(ono pak kdo chce dneska zase 24 FHD,já už bych pod QHD 27 nikdy nešel třeba dneska.:-) )

Takovej monitor bude hodně dlouho prodávat, pokud za něj chce získat slušnou cenu. Protože je jen málo lidí, kteří něco takovýho opravdu chce, resp. je ochotno do takovýho monitoru vrazit tolik peněz, protože zas takovou herní extázi to nepřinese, to raději ty prachy vrazit do lepší grafárny.
Když to slevní na 5 litrů, tak snad to někdo koupí.