Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno notebook se seka

Zdravim, nainstaloval jsem si na muj notebook originalni windows 10 64bit, pri instalaci jsem sel format atd.

bohuzel po instalaci se chova ntb jako by mel 512 MB RAM a Pentium 4... jak se seka, jakoby vse dlouho nacita, kliknu na google chrome ikonku a nacte se za 20 sec..

to same kdyz zapnu pc.. nez se vse nacte tak 1min..

ovladace na grafiku nejnovejsi ze stranky nvidia..

Intel core i5 2410
4gb ram ddr3
Geforce GT 555M 2GB Cuda

WIndows 7 na tom bezel krasne, tak nevim kde je problem je to cisty windows a nemam tam zadne hry ani nic..

a to nemluvim o tom ze se mi ovladac na grafiku instaloval 15 min..

diky.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

ovladace na grafiku nejnovejsi ze stranky nvidia

To je další chyba. Všechny ovladače máš instalovat ze stránek výrobce notebooku.
První chyba byla, že jsi nenapsal typ toho notebooku...
Pokud na stránkách výrobce nejsou ovladače pro WIN10, tak ten ti nabídne generické a může se to projevovat právě takhle.