Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otevření více internetových adres najednou

Ahoj,

chtěl bych jedním kliknutím otevřít v prohlížeči více internetových adres.

Šlo by to tak, že bych nastavil v prohlížeči více domovských stránek a po spuštění prohlížeče by se mi všechny otevřely. Ale nechci aby se to dělo vždy při otevření prohlížeče. Ideálně kdybych kliknul na soubor třeba na ploše. Jak takový soubor vytvořit? Děkuji.

Nastav si prehliadac, ab otvaral posledne otvorene stranky...ja to tak pouzivam uz roky na Opere aj FF, kedze pracujem denne s cca 70 tabmi a system zaloziek mi nevyhovoval.
Tak ako to chces ty by to slo len pri pouziti viacnasobnych profilov a to neviem, ci pod jednym uctom ide. Teoreticky ano, pretoze je to len otazka pouziteho konfigu.