Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Programy pro Windows 7 (32b) pojedou pod Windows 10?

dobrý večer,
našel jsem starou SD kartu, tak šup s ní do PC...
Současný PC je kancelářský Lenovo, upgradovaný Windows 8->8.1->10
SD karta na sobě měla tzv. portable programy včetně Autorun a Start pro Windows 7 32b. Autorun neproběhnul (možná ho mám vypnutý), ale zkusil jsem Start a naběhlo oficiální Menu portable programů, na prvním místě AbiWord. I ten se dal odstartovat a pár písmen jsem v něm napsal.

To je možný používat programy pro Windows 7 (32b) pod Windows 10?
Nebo se to nikdy nestalo? ;-)

Děkuji, iso mám nově stažený, jinak bych nic nenainstaloval. Je asi z roku razdva, ta stejná 3.0, to už je fuk.
Ale po nainstalování si eeebuntu chce stáhnout aktualizace podle zadaných linků a tam už dávno nic není.
To byl jeden příklad z mnoha, nemá souvislost s dotazem, ale jestli znáte řešení, bránit se nebudu.