Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kolik harddisků se mi vleze do PC?

Ahoj, možná to bude velmi amatérská otázka, ale nejsem zrovna největší ajťák a potřebuji pomoc. Už se mi pomalu zaplňuje můj harddisk a přemýšlel jsem o tom, že bych si koupil nový, druhý. Akorát si nejsem 100% jistý, jestli mám na něj v motherboardu místo. Mohli byste mi tedy prosím říct, kolik se mi vleze harddisků do PC?

Motherboard
Disk, který mám
Disk, který bych k němu chtěl přidat

Jak píše dsa-koukni,kolik máš volna ve skříni.Já mám na disky 6 šuplíků,tak tam určitě další disk přidáš taky.Pokud chceš zároveň vylepšit a zrychlit svůj stroj,zvaž nákup SSD disku na systém a ten současný nech na data.Záleží,kolik máš financí a kolik GB/TB potřebuješ přidat.Jestli to potřebuješ na filmy,tak bude třeba větší datový,na nějaké hry a zálohy stačí ten SSD 250-500GB.Jestli máš korunky,tak ideální by bylo koupit oba-SSD 250GB a HDD 2-3TB.Důležitá data pak můžeš umístit na oba HDD,abys měl zálohu.