Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook do 15000Kč

Chtěl bych Vás požádat o radu. Nejsem nějak znalý v noteboocích. Potřeboval bych na VŠ nový ntb. Hodil by se mi do prázdnin, tak se ptám, jestli se vyplatí po něčem poohlížet již teď nebo si počkat na něco co přijde.
Půjdu na informatiku a budu na počítači programovat, takže nějaký ten výkon potřebuji ale zase teď jsem taky zvyklý na lowend. A zahrál bych si občas nějakou starší hru, na to by měla stačit i integrovaná grafika. A budu s ním cestovat.

Doporučíte mi prosím něco? Vím, že za ty peníze to bude spíše nižší střed ale to mi nevadí.

notebukové disky jsou otrlé proti menším nárazům.
samozřejmě po nepříčetném zacházení se jim taky něco přihodí, ale to už bude na výměnu zralý i ten notebůů. nebo se konečně disk nahradí rozumnějším ssd, protože 5.400ot je pro systémy w7-w10 spíš potrat.

jiná věc je koupit konfiguraci jakou nabízí, disk okamžitě naklonovat na ssd a hdd si nechat jako externí disk do usb boxu.