Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Na mojom notebooku chýba cd dvd mechanika

Ahojte. Mám taký malý problém. Včera som si kúpil herný notebook Asus tuf gaming za cca 1200 eur. Ešte predtým než som ho kúpil som si kúpil Pc hry za asi 150 eur. Lenže čo sa stalo. Notebook nemá cd dvd mechaniku a ja nemám ako spustiť tie hry. Aké mám možnosti? Môžem žiadať o vrátenie peňazí rešp. výmenu notebooku za taký čo ma tu mechaniku.

Alebo hry s cd môžem nainštalovať aj cez elektronický kód?
Nie je v predaji externá dvd mechanika na pripojenie?
Alebo budem musieť tie hry predať?

Prosím o pomoc za ktorú ďakujem.

Mechaniky sa dnes uz prestavaju montovat...su zbytocne. Vrateni epenazi nehrozi, ten nb ziadnu mechaniku v popise nemal, to, ze si si kupil nieco za 1200 a neprecital si si ake to parametre je tvoj problem.
Externa mechanika stoji 20-40 eur, pripaja sa cez USB.
Hry sa kupuju, stahuju a hraju elektronicky. Steam, GoG, Humble Bumble, UPlayer...atd, na cd/dvd sa dnes predava len odpad.

Může NB vrátit, pokud ho koupil na internetu, bez udání důvodu. Má na to 14 dní.

Hry sa kupuju, stahuju a hraju elektronicky. Steam, GoG, Humble Bumble, UPlayer...atd, na cd/dvd sa dnes predava len odpad.

Často je i v krabičce se hrou jen kód do nějakého herního klienta. Někdy (zbytečné) CD/DVD + kód. Bez kódu se toho prodává opravdu minimum. U starších her je to jinak, ty vycházely jen na CD/DVD, popřípadě na disketách.