Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - vzdalená plocha

Zdar tu všici.
Sháním nějaký prográmek, který mí umožní připojovat se a ovládat plochu na mem tabletu.
Nic na principu teamviewer, kde se při každém použití musí zadávat přístupové číslo.
Tablet bude ležet doma a já potřebují se kdykoliv na něj dostat.
A hlavně bez reklam.
Pokud budu spokojený, klidně za něj zaplatím.
Děkují.

Nic na principu teamviewer, kde se při každém použití musí zadávat přístupové číslo.

To neni pravda. Muzes se tam zaregistrovat a namapovat si do Teamvieweru sve stroje a pak zadne cislo nepotrebujes.

Podle me je Teamviewer dobra moznost i pro tebe. Stopro ale nevim, takhle jak to chces jsem to nikdy nepouzil. Ja mam Teamviewer doma na PC a pripojuju se na nej venku z notasu a z mobilu, pricemz vsechna tri zarizeni mam na svem uctu zaregistrovana, tudiz zadne cisla nepotrebuju a proste zadam jmeno stroje, kam se chci pripojit a pripojim se.