Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Změna webhostingu a návštěvnost

Dobrý den, když změním webhosting. Konkrétně ted mám web přes portfoliobox.net a rad bych zmenil na webnode. Prijdu nejak o navstevnost/pozici ve vyhledávačích ? Doména zustane stale stejná. Děkuji za informaci

Webnode je hotový systém, který neumožňuje přímý zásah do kódu, neumožňuje vyházet zbytečný balast.
Umožňuje jenom doplnit text a obrázky do různých „modulů“ a připojit vlastní doménu (nejde o „klasický“ hosting).

Pro mne je web provozovaný na Webnode (a několika dalších podobných systémech signálem,
že provozovateli webu nezáleží na návštěvnících (čténářích), potažmo zákaznících.
(Podobně na mne působí weby, jejichž provozovatelům nestojí čtenáři za pořádnou korekturu.)