Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sken více stránek

ahoj vsem,

rad bych se zeptal, poradil. nainstaloval jsem si tiskarnu samsung xpress M2070 a chci si nakenovat vicestrankovy dokument do pdf. nejak se mi to nedari, pouzil jsem dva programy ve win 10. skener (ktery umoznuje pdf) a jeste predtim "skenovat dokument nebo obrazek" (ta jsem zjistil neumi pdf). ale nikde jsem nenasel moznost skenovat vice stranek do pdf (ani v aplikaci skener). umi to vubec win 10 ve vychozim stavu a nebo musim stahnout program treti strany?

dekuji moc

Je to divné, síce mám balíky MS Office a Adobe Acrobat XI Pro, ale aj pri čistom OS W10 by to malo fungovať takto:

Naskenuj obrázok do nejakého formátu, ulož ho.

Otvor program Windows Faxovanie a skenovanie. Vyber naskenovanú položku, ktorú chceš vytlačiť.

V ponuke Súbor vyber položku Tlač.

Z rozbaľovacieho zoznamu tlačiarní vyber položku Microsoft "Print to PDF" a klikni na položku Print.