Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrokoloběžka do 10000

Krasne odpoledne, chtěl bych si koupit elektrokolobězku a s ni projizdet parky a okolí v Praze do 10000. Moc tomu ale nerozumim, chci nejakou s dobrym dojezdem, rychlosti 20km/h a více.
Nemáte nejaké ověřené tipy?:) Případně mate nekdo zkusenosti s nakupovanim techto veci pres ebay, aliexpres apodobně? Dekuji moc a pekny zbytek dne.

Je dobrý si uvědomit, co vše ovlivňuje chování a pocit z jízdy.

hmotnost koloběžky - pro přenášení
hmotnost jezdce - nosnost bývá do 80 kg, do 100 kg, do 120 kg
odpružení kol - bez odpružení to není ono
nastavitelná výška řídítek
mechanická brzda
průměr kol, výplň - tuhá/vzduch
výkon motoru - 250 W je běžných, ale pro těžšího jezdce a/nebo jízdu do kopce to nemusí stačit
světlo vpředu/vzadu