Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "remitenda" DVD v Praze

Pražáci, prosím, nevíte někdo, jestli je v Praze nějaký "makacín", kde by mělo být něco jako DVD z remitendy?
Asi se vyjadřuji blbě, ale jde mi o to, vlítnout někam, kde se "válejí" starší DVD z časopisů.
Někdo tady doporučoval fi.Relay v podchodu metra na Můstku, ale tam je kulový.
Teda kulový - trafika tam je, ale v ní je kulový.
N.př ve Varech se prý něco takovýho koná, v prodejně tam prý mají krabici, kde se lze volně přehrabovat ve stovkách starých DVD z časopisů.
Díky za nakopnutí.
:beer::beer:

našli moji rádcové - našli.
Nezbývá mi nic jiného, než všem rádcům poděkovat, páč se to "povidlo".
Podchod metra na Florenci /shodou okolností také Relay/, venku před trafikou stojánek, na něm 3 albumy, a v nich oboustraně obaly DVD, neboli přehled co vše lze přímo v makacínu koupit.
A trafika pod mostem u Mekáče? - naprostá špica. Na čtyřech stranách jedno DVD na druhém, v kvelbu Rus nebo Ukrajinec, naprosto vstřícný a velmi slušný.
Doporučuji - až budou volby, tak všichni rádci kandidujte. Půjdu volit 100x.
A posílám premii -neporvěte se
eer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::

a jenom pro pořádek, protože "ordnung muss sein"
řeč je o podchodu metra Florenc, to znamená - buď ze zastávky autobusu MHD, a nebo od Mekáče, tak jako by jste chtěli projít podchodem na autobusové nádráží Florenc - dolů po schodech, a po pár metrech vpravo je ten "makacín" Relay.
A dnešní fung nový tip pro Pražáky, a Prahy-znalce.
Pasáž Divadla v Dlouhé, prý super makacín, s velkým výběrem.
nakonec pro Brtníka - už máš toho Spalovače mrtvol?