Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odporúčili by ste mi tento stroj?

Zdravím, chcel by som si kúpiť tento(https://www.alza.sk/alza-gamebox-gtx1080-d5293818.htm) počítač, ale neviem či sa oplatí. PC by som používal na hry, ale aj editáciu videí na youtube. Čo si o tomto PC myslíte? Oplatí sa?

Ďalšie otázky:

- Aký monitor by ste mi k tomuto PC doporučili? (Najlepšie 4K - Do 400 €)
- Nebolo by lepšie, keby som tento PC používal čisto na hry, a na prácu / editáciu videí používal tento(https://www.alza.sk/macbook-air-13-sk-d4983189.htm) MacBook?

Tá značková zloženina je totálny šrot... za 35 tisíc KČ (1400€) sa dá sestaviť tucet lepších počítačov.

ten Macbook je taky šrot...

nechajte si sestaviť tady neco. M-pol tu má už tucet sestáv, stačí pohladať nejaké z posledných mesiacov.

To nie... ja si to radšej zostavím sám. Aspoň keď sa mi nejaká komponenta poškodí, tak budem vedieť ako ju vymeniť. Takto, keď si to nechám niekým poskladať, to musím zasa celé dávať do rúk tomu človeku atď...

...Alebo ešte vidím také celkom fajn riešenie Alza NEO. Každé 2 roky nová mašina. Síce hej... je to len prenájom, ale stále vždy nový model. A keď sa niečo poškodí, vymenia za nový PC.

To už je len na Vás.

Ak si veríte že to sestavíte sami, a viete ako (čož v dnešnej dobe vie už aj kdejaké dieťa, kedže je to jak lego) tak si klidne to sestavte sami. Ušetríte 16€ za sestavení.

s Alza NEO osobné skúsenosti nemám, takže to Vám neporadím.