Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem total commander - jde vytvořit ftp server?

ahoj..Rád bych věděl,zda-li jde v commanderu vytvořit ftp server a připojovat jse k němu z jiných pc zase v commanderu..Jde jen o kopirování souboru..Zatím jsem nenašel žádný program v cz..Díky za rady..
Na hlavnim pc mám win 8 a na dalšim win xp.. a budou i jiné,proto bych rád jen v tomto manageru...
Diky za rady

Změna předmětu, původně: total commander (host)
Změna kategorie, původně: Internet (host)

Jde jen o kopirování souboru.

Hledas program na FTP, nebo pouzit FTP v programu Total Commander ?
Jestli chces zpojizdnit FTP v programu v "Total Commander" , muzes pouzit Plugins pro FTP : http://www.totalcommander.ch/win/fs/sftpplug.zip
V pripade ze hledas jen vhodny softwér, tak kuprikladu viz vyse KURT muzes zvolit : FileZilla, nebo Bitvisse_Server, WinSCP, etc ..
* V pripade ze mas Windows 10, tak po aktivaci muzes pouzis nativniho klienta FTP. (nebo klasikou pravy klik na mé PC -> pridat "network location' jde-li o sitovy disk, do cesty napises ftp://Adresa)

Něo takového jsem myslel,akorát nevim,kde dělám chybu.Spustím prográmek,zadám svoje jmeno a heslo,vyberu sdilenou složku a start.To funguje..a jak mam přesně nastavit v total commanderu připojeni ftp?
Nazev relace je libovolný,ne?
hostitel by měla byt ta složka,kterou jsem zadal v prográmku,ne?

jmeno uzivatele jako v programku a to sami heslo,ne?
Vubec jse v tomto nevyznám..

centrum sitovych sluzeb - mistni pripojeni k siti

tam mas IP adresu pocitace napsanou.

Pokud mas neverejnou adresu, muzes posilat soubory jen v lokalni siti. Pokud chces poslat soubor pres internet, potrebujes verejnou IP adsresu nebo si nastavit na routeru prislusne porty, ktere to budou presmerovavat na ten PC.

---

Total Commander umi ftp klienta, server ne, jenom, ze to tu explicitne nezaznelo.