Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s deskou

Ahoj,
mam problem s deskou. Spise s deskami.
Uz po nekolikate se mi stalo to ze deska odesla, a to tim zpusobem ze pocitac z niceho nic nesel zapnout. Vetracky se protocily nekdy ani to ne a konec. Je to uz treti deska co mi takhle odesla, zdroj mam v poradku, je to kvalitni Chieftech 500 W. Kdyz jsem ho mel zapojeny do jinych pocitacu tak s nim nebyly problemy.
Nevite cim to muze byt ? Proc mi timto zpusobem odchazi desky ?

Popisujete hodně všeobecně - neudáváte ani, jak dlouho která deska vydržela, potažmo - co to byly zač (značka/typ), alespoň pro orientaci. Neuvádíte vůbec konfiguraci (ani skříň, chlazení) - jen "Chieftech 500 W".

Pokud to byly nové desky v záruce (což nepíšete a dáváte prostor k dohadům), tak jste je jistě reklamoval a byly Vám dodány jiné/nové bez odůvodnění servisu nebo lépe řečeno se všeobecným odůvodněním, že byla špatná - bude náhrada ve formě jiné, potažmo vrácení peněz? Tak mohlo jít (čistě spekuluji) i o jen velmi nepříjemnou náhodu se špatnými kusy.

Pokud nějakému zákazníkovi odejde dvakrát po sobě během půl roku deska měním zdroj i když se krátkodobě /zapne počítač/ zdá v pořádku. Samozřejmě u některých desek "poslední záchrany" například asrock vyráběné stále pro staré sockety typu socket A, 478, 754,939 mě to zase tak neudiví zvlášť pokud je procesor třeba žravý prescott na 3ghz.