Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flash Player problem ?

Zdravim, kdyz jdu na voyo, a chci se podivat nejakej film nebo serial, tak video se nepusti, a ukaze mi to misto casu(jak je filmy dlouhy) jen " NaNa" a video se nezapne, kdyz dam test kompatibility, tak ukaze u vseho Zelenou fajfku jakoze OK, ale u Flash Player je Krizek cerveny, stahl jsem flash player z officialni stranky, nainstaloval a stale nic, furt krizek to ukazuje, zkousel jsem i Internet explorer, mozilu firefox,google chrome, a nic....

WIndows 7 32bit (dnes nainstalovaný čistě), ovladače všechny stahnuty od vyrboce notebooku...

Youtube funguje normalne, ale to voyo proste ne, nejake rady ?

Notebook: hp 6715s

diky vsem.

zkousel jsem i Internet explorer, mozilu firefox,google chrome, a nic

Kolik těch Flash Playerů jsi stáhnul a nainstaloval? Každý z těch prohlížečů požaduje vlastní verzi Flash Playeru. Společný jmenovatel (znefunkčňovač) může být použitý antivirák (vypnout nebo odinstalovat). Taky některé doplňky v prohlížečích dělají něco jiného, než by měly.

Nenašel jsem na Voyo žádné video, které bych mohl vidět bez přihlášení...

Musel som vo FF od Mozilla povoliť hore v okne panela nástrojov nejaký na červeno blikajúci hrad vedľa zámku po nainštalovaní Shockwave 12, aby u mňa voyo fungovalo (Osobne voyo nepoužívam, akurát som tento bazmek zo zvedavosti skúsil či bude fachčiť).

Cesta: C:\Windows\SysWOW64\Adobe\Shockwave 12

Lenže mám x64 bit. OS, a teda neviem kde sa ti cpe inštalátor pre x32 bit. OS W7; flashplayer32_xa_install.exe pre Shockwave 12.

Povoľ vo Firewall (Inbound rule to allow Adobe Download Manager flashplayer32_xa_install.exe) prípadne skontroluj riadky v súbore Hosts.

Na voyo nechodím, pouze jsem otestoval kompatibilitu. Flash mi taky zahlásilo, že nemám (skutečně nemám), ale testovací videa fungují.
Podle informací, všechny videa dnes na voyo běží přes HTML5, takže žádný flash není třeba (i tak bude definitivně za pár měsíců deaktivován ve Firefoxu a Chrome bez možnosti manuálně spouštět).

U Firefoxu jsem musel povolit DRM, aby se to dalo přehrát. Chrome to přehrál hned. IE/Edge nemám - funguji na linuxu.
Problém u tebe bude jinde, jak ve flashi.

Riešiť Flash player v Apríli 2019 je ako používať diskety, crt monitory, gulickove myši alebo Netscape prehliadač... sa divím že sa to řeší... všetko už jde cez HTML5/WebGL a to čo nejde, čo vyžaduje nejaký blbý Flash tak také stránky nestoja ani za to, aby ste je otvorili... Určite to stejné video viete pozrieť inde