Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uprava z HDD kamery

Je nějaký program ve kterém mohu upravovat a vypalovat DVD z ||||HDD kamery JVC everio?Např.Pinnacle formát z kamery nebere.Pordte mi v čem to lze.díky

pre jvc existuje program,ktorý vie previesť formát videa z jvc kamier do regulérneho mpeg,a ten je možné ďalej upravovať v lubovolnom videoeditore,viac si pozri na support stránkch jvc,tam sú k dispozícii utility,programy a kodeky pre pc pre konkrétne typy kamier

HDD/DVD kamera je pro strihani ( no to jeste dejme tomu ) a pridavani jakychkoli efektu do videa velice nevhodna, protoze video uklada uz v komprimovanem formatu. Pri jakekoli rekompresi dochazi k citelne ztrate kvality zaznamu. Strihani jeste lze provest bez rekomprese ( kdyz se to nastriha v klicovych snimcich ), ale jakakoli jina uprava videa bez rekomprese proveditelna neni. HDD/DVD kamera je vhodna ( a je velmi jednoducha a rychla ) pro ulozeni a vypaleni videa. Pro jakekoli upravy je mnohem vhodnejsi DVI.

Tuhle kameru jsem měl v drápech, jeden kamarád má stejnou a taky mu to nešlo. Tak 1) Pinnacle je takový šmejd a zmetek, že na něm pořádně nejde dělat nic. Mnoho lidí považuje dokonce 'Pinnacle' za sprosté slovo. Že to nechroupne z této kamery je zapřičiněno ale tím, že tato kamera má 5+1 kanálový zvuk. Je to zajímavé, že nejde obraz když je 6ti kanálový zvuk, ale je tomu tak. Ke kameře JVC je přibaleno CD, kde je program co umí ze zvuku 5+1 udělat stereo. Název už si nepamatuji. Když se to tím programem protáhne, Pinnacle to schroupne. Místo Pinnacla doporučuji Cyberlink Power Director, ten to sežere rovnou, má podobné ovládání jako Pinnacle ale na rozdíl od Pinnacle funguje.

Power director je dodán s touto kamerou ale neudělám v něm nic tak aby se to uložilo a dále následně dalo upravit v pinnacle.To je ten problém,už jsem se o to pokoušelo.Potřebuji něco co mi to načte rovnou z kamery a mohu to v tom upravit