Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak je to s eletronikou na ebay a ali

ty recenze jsou casto taky takove...k nicemu, kdyz pomaly kazdy da 5/5 jen proto ze tu vec vubec dostal - ale treba ani nevyzkousel... Ale jo, jde tam nakoupit i dobre a za zlomek ceny, jen chce tomu venovat trochu casu. A hledat treba v recenzich ty s "additional info", s prilozenymi fotkami a popisem funkcnosti. Kupuju vselijake menice napeti, a za par drobnych - nemam vyhrad, u nas by vic staly samotne soucastky. Nebo termostaty, dtto., ty same u nas minimalne za + 300%, USB supliky na disky - taky spokojenost.

Viz. hned první odpověď.
Ale příčin může být více. Může mít hodně pomalou flashku nebo to mít zapojené v nějakém nekvalitním USB portu, většinou na čele skříně.
Píšeš, že je to kamarád. Můžete si to na zkoušku prohodit a příčinu zjištíš hned.