Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká špuntová sluchátka?

Dobrý den,
Už celkem dlouho se snažím najít dobrá špuntová bezdrátová sluchátka. Teď jsem měl JBL Reflect mini bt 2, jsou skvělá až na kvalitu zvuku (chybí basy, při vyšší hlasitosti to nezvládá ani výšky). Přítelkyně si koupila drátová sluchátka od JBL za 300 a hrají mnohem lépe. Mám LG G6, tak doufám že mobilem to nebude.
Máte nějaké zkušenosti s jinými sluchátky? Cena kolem 3000.

Díky!

https://www.czc.cz/skullcandy-method-wireless-modra/225054/produkt

Nesmysl utracet 3 tacy za spunty. Uz ty co mam ja v odkaze jsou hodne draha, ale take jsem predtim narazil na naproste silenosti a chtel jsem neco, aby to prehravalo hudbu a nevydavalo to misto toho silene skreky pouze ve vyskach.

Akorat teda te varuju, jestli jsi hifista a ocekavas super poslech temer shodny s originalem nekde v sale, tak zapomen. Zadne spunty nemohou dokazat reprodukovat zvuk obzvlast basovou slozku nejak extremne dobre, to si kup nahlavni uzavrena sluchatka, jestli chces kvalitu. Nicmene v ramci mezi ty co doporucuju opravdu slusne. Navic pomerne dobre drzi pri behani, ale to je individualni.

Mam jeste starsi tyhlety:

https://sluchatka.heureka.cz/mee-audio-x6-plus/

Totalni odpad, ale fakt sracka nejvyssi urovne, Nokie sluchatka za pade k mobilum hraly lip.

Kdyz porovnam ten tenkej kabylek, kterej te taha za krkem a primotava se za limec, tak ta cast okolo krku u tech Scullcandy je naprosto skvele reseni, je to lehounke, vubec to neni cejtit na tele a zaroven to poskytuje sluchatkum oporu, tudiz nic netaha a v usich drzi spunty mnohem lepe.

S tema nahlavnima tezko rict, ja sam hifista nejsem a protoze jsem potreboval neco skladneho, tak nahlavni mi stacily tyto:

https://www.czc.cz/lamax-elite-e-1-cerno-tyrkysova/207210/produkt

Pokud chces neco lepsiho a jsi ochoten priplatit, tak hodne se doporucujou tyhle:

https://www.czc.cz/audio-technica-ath-ar3bt-cerna/218698/produkt

https://www.czc.cz/sennheiser-hd-4-40-bt-cerna/216249/produkt

Hodne na ulicich vidim posledni dobou Marshally, asi ty lidi vedi proc to kupujou, ale ta cena:

https://www.czc.cz/marshall-major-iii-bluetooth-hneda/249943/produkt

Já jsem právě chtěl co nejvíc skladné ale zároveň co nejlepší zvuk.. Když ale říkáš, že bezdrátový špunty s o moc lepším zvukem neseženu, tak se poohlédnu po nějakých menších náhlavních (Marshall má správnou velikost, ale zase tolik se mi platit nechce).
Díky moc za pomoc :)

Nekde v recenzi jsem k tem Lamax Elite cetl, ze NA METAL NEBRAT! To mohu potvrdit, jenze tenhle druh hudby temer neposloucham a na prehravani nejakeho popiku nebo proste tam, kde basova slozka vyslovene nedominuje je poslech prijemny. Navic na cesty perfektne skladna sluchatka.

Mám KZ ZS5, hraly velmi dobre, ale mam pocit od nejake doby hrajou hur, jako kdyby tam chybela cast pasma (na jednech basy, na druhe vysky). Je mozne, ze treba spadly apodobne. Za 400 skvely kvality ciny, skoda ze odesly.

Ale vzdy se najdou nejaky spunty, ktere hrajou dobre (nemyslim z trznice za 10Kc), nejaky pozustatek z mobilu.