Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr m2 nvme disku do stolního pc

Díval jsem se na czc a u těchto disků je značný finanční rozdíl. Pro cca 500gb to dělá 1000-1500 korun. Jaký je rozdíl mezi Samsungem 970 a podobným diskem od Crutial, či WD? Teploty? O nich se moc nepíše. Mohl jsem to napsat jednodušeji - poprosit o konkrétní tip (což tímto činím ) ale netuším do jaké maximální ceny jít. Dejme tomu tři tisíce. Předem děkuji.

No hlavně ceny SSD šli dolů takže cenu nelze stovnávat.Záruka 5 let což všichni taky nedavaj,kapacita velká za ty prachy takže za mě raději tenhle nebo klasiku SSD 1TB než vypláznout stejnou částku za 500GB kterej koupíš mnohem levněji dneska a ohledně rychlosti otázka kdo pozná v reálu nějakej rozdíl .