Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook - nejdou mazat písmena

Dobrý den. Mám notas Lenovo idepad 100. Když napíšu něco do komentáře a napíšu třeba omylem špatné písmeno a pak ho chcu vymazat tak nejde. Nejde mazat ani celá věta. Poradí mi někdo prosím.

Změna předmětu, původně: notebook (host)

Takže chyba sa vyskytuje len v prehliadači... skontroloval by som doplnky, jestli tam neni neco co prebinduje vstupy z klavesnice. Trebars backspacu je priradena iná funkcia. Taktiež bych skontroloval nainštalované programy v PC.

V případě Chrome sú doplnky v:
C:\Users\UserName\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions
v pripade Firefoxu:
C:\Users\UserName\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox
\Profiles\Whatever.default\extensions

môžete sem dať screenshoty z týchto složek?