Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba při bootování z CD

Když chci nabootovat z CD Partion wizard nebo Acronis, Pc začne bootovat z cd ale ukončí hláškou - Toto bootovací cd nepodporuje Windows server. Na starém počítači bez problémů. Předem děkuji za radu.

partition wizard to dělá u některých instalací, cca od verze 8 (vydali free v.8, 9 a 9.1)
u výrobce minitool už tyto free verze nejsou, ale leží na getintopc.com, nevím jak moc legálně. ale myslím že to je originální .iso

boot cd acronis disk director 12 ani true image home 2015 mi to nepíše, společné boot cd jsem generoval z koupené a nainstalované verze, není to kopie instalačního cd.

můžeš taky vyrobit boot cd AOMEI PE Builder

AOMEI Tools Integrated:
Disk Partition / Manager Backup & Restore Software / Other Useful Utilities