Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prenájom alebo splátky?

Zdravím, je lepšie si podľa vás nejaký PC prenajať (napr. alza neo) alebo je lepšie si PC kúpiť na splátky? A aké to má výhody / nevýhody, ak si PC kúpim na splátky? A má to na alze aj nejaké podmienky, ktoré musím spĺňať, ak si chcem prístroj kúpiť na splátky?

Ďakujem, a mám nejakú šancu, že sa mi podarí si produkt zobrať na splátky, ak mesačne zarobím 900 až 1 000€? Lebo už som sa snažil si raz (v minulosti) zobrať jeden produkt na splátky, ale žiadosť bola zamietnutá. Dôvod uvedený nebol, a keď som sa pýtal na dôvod, tak nikto nevedel.