Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s klavesnici.

Dobry den mam problem s klavesnici. Po spusteni PC to zahlasi anglicky, ze neni zadny PC vstup. Klavesnice ani neproblikne. Mys trochu sviti, jde tam proud avsak nefunguje tez. Vyzkousel sem vsechny porty a nefunguje ani jeden. Poradite mi?

"Zadny video vstup" ale nejspíše hlásí monitor. Takže zkontrolujte připojení kabelů mezi PC a monitorem. Dejte pozor taky na to, že na PC může být více stejných výstupů - to v případě, že je v PC jak integrovaná (na základní desce) grafická karta, tak i přídavná (ve slotu).
V takovém případě konektor od monitoru patří vždy do té přídavné.