Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubiquiti NanoStation M2 Loco

ALe k akemu ap sa budes napajat? Na MIMO kasli, podstatne su ine udaje.
Edit: Aha uz rozumiem. Ano slo by to, ale nie som si isty, co tam ide vypnut airmax...ak nie tak sa tam nenapojis s inym ako ubtn zariadenim. Navyse je mozne, ze podporuje len rezim, klient, nie ap.
Pouzi skor toto MikroTik RBwAP2nD, venkovní AP, ROS L4, 1xLAN, 2.4Ghz 802.11b/g/n, Černá plast. krabice,